| Hlavná stránka | O spoločnosti | Zoznam služieb | Kontakt | Odkazy | Contact Us |

 

Spoločnost ponúka zváračské práce , montáž a opravy vodných čerpadiel. Výroba brán a mreží na prianie zakazníka ako aj kompetne obrábanie kovov sústruzenie frézovanie az po finalizáciu povrchu.

O spoločnosti

Spoločnosť pracuje v oblasti od roku 1992 . Má bohaté skúsenosti v oblasti zvárania , inštalácie plynu , vody , odpadu a kúrenia ako aj opravy a montážou vodných čerpadiel . Ponúkame kompletné obrábanie kovov sústruženie , frézovanie a finalizáciu povrchu .

INŠTALÁCIE : Realizujeme aj opravy inštalacií po havárii (prasknute potrubia a pod.) inštalácie kúpeľňovej sanity. Inštalácie realizujeme : plastom , meďou , železom podľa priania zákazníka.

ZVÁRANIE : Zváranie ponúkame oblúkom , plameňom , oblúkom s ochrannou atmosférou ( CO , Argón ) . Realizujeme hĺbkové zvary a ponúkame zváranie NERZU.

OBRÁBANIE KOVOV : ponúkame sústruženie pre všetky bežne dostupné hrúbky materiálov , frézovanie a finalizáciu povrchu ( obrábanie , striekanie ). Podľa potreby zákzníka zabezpečíme pieskovanie a povrchovú úpravu práškovou farbou cez dodávateľské spoločnosti , o všetko sa postaráme.

VODNÉ ČERPADLÁ : Realizujeme opravu a montáž vodných čerpadiel . Možná výmena "staré za nové" alebo aj dodávka repasovaného čerpadla a jeho následná montáž . Výkon čerpadla je na prianie zákazníka .

CENY A KONTAKT: Ceny su určované po vzájomnej dohode s klientom a po zisteni rozsahu prác . Možnosť hodinovej sadzby alebo celkovej sumy na ktorej sa obe strany dohodnú . Kontakt je možný elektronickou poštou alebo telefonicky.

 

Miroslav Horváth
Súťažná 10 ,
821 08 Bratislava

Telefón:
T-mobile : +421903 462 016
Email: miro@mhopravy.sk

logo
 
 

2006 copyright Rasto P.